↓پخش آنلاین رادیو تفلیس ↓►

تشکیل کمپین "مراقبت از شهرمان" برای افزایش مسئولیت اجتماعی شهروندان توسط شهردار تفلیس

on Posted in news

به گزارش رادیو تفلیس و به نقل از خبرگزاری اجندا

 
شورای شهر تفلیس یک کمپین شش ماهه اجتماعی به نام "مراقبت از شهرمان" برای افزایش آگاهی از مسئولیت اجتماعی وفرهنگ سازی ساکنان تفلیس آغاز کرده است.

شهردار شهر تفلیس امروز این رقابت را برای ارائه دادن بهترین مفهوم از کمپین "مراقبت از شهرمان " اعلام کرد.

ما پروژه جدید "مراقبت از شهرمان" را راه اندازی می کنیم و من فکر می کنم خیلی زود به دلایل مختلفی بسیار مهم خواهد شد. اولا ما باید کلیشه ای را که شورای شهرتفلیس و شهردار تفلیس تنها مسئولان توسعه تفلیس هستند را بشکنیم. مطمئنا همه ما مسئولیت هایمان را درک می کنیم و تمام تلاشمان را برای توسعه تفلیس خواهیم داشت، اما دخالت شهروندان نیز در این فرایند بسیار مهم است .
کلادزه خاطرنشان کرد که همه شهروندان تفلیس باید در مورد شهر نیز همانطور که در مورد خانه هایشان اهمیت می دهند توجه و مراقبت کنند.

ما مشکلات زیادی با شهروندان هنجار شکن داریم. ما می بینیم که میدان تازه بازسازی شده آسیب دیده است . همین اتفاق در مورد اتوبوس های جدید نیز افتاده است. متاسفانه موارد مشابهی وجود دارد. همه ما باید درک کنیم که این شهر متعلق به همه ما است و ما باید به همان شیوه ای که برای خانه هایمان اهمیت می دهیم ، از این شهر نیز مراقبت کنیم .

کلادزه گفت که هر کسی می تواند در این پروژه شرکت و مقاله خود را از 18 ژوئن تا 9 ژوئیه ارائه دهد .لازم به ذکر است برندگان این مسابقه در 30 ژوئیه 2018 اعلام خواهند شد.

الماس سبز - آدونیس هلدینگ

homebanner