↓پخش آنلاین رادیو تفلیس ↓►

وزارت داخلی کشور تحقیقات خود را در مورد درگیری پاراگلایدرهای گرجی و اوکراینی آغاز کرد

on Posted in news

به گزارش رادیو تفلیس و به نقل از خبرگزاری اجندا

وزارت امور داخلی گرجستان (MIA) اعلام کرد تحقیقات خود را مبنی بر اتهام خشونت علیه پاراگلایدرهای اوکراینی توسط پاراگلایدرهای گرجی در منطقه گوداری که در روز 8 ژوئن آغاز و تا روز بعد نیز ادامه داشته آغاز کرده است.

در طی درگیری ، پاراگلایدرهای گرجستانی به منطقه اجاره شده توسط پاراگلایدرهای اوکراینی حمله کردند .

MIA می گوید که مرحله اول تحقیقات نشان می دهد که پاراگلایدر های گرجستانی به طور تصادفی در قلمروی اجاره شده توسط پاراگلایدرهای اوکراین که باعث نارضایتی صاحبان آنها گردیده و منجر به درگیری میان دو طرف شده است فرود آمده اند. لازم به ذکر است در طی این درگیری پاراگلایدرهای شهروندان روسیه نیز به چشم می خورد.

"در جریان تحقیقات که در حال انجام است، پلیس محل حادثه را بازرسی کرده و تمام سه متهم را احضار کرده است"

همچنین درگیری بین پاراگلایدر های شهروندان گرجی و روسی اتفاق افتاده که در طی این درگیری ، دو شهروند روسیه - سرگئی دمنتیوف و فیدور چلیشف و همچنین اتومبیل هایشان آسیب دیدند.

وزارت امور داخلی اعلام کرد: "فیدور چلیشف  در حال حاضر در بیمارستان تفلیس تحت درمان سرپایی قرار گرفته و زندگی او در معرض خطر نیست" همچنین افزود اقداماتی برای شناسایی کسانی که مرتکب جرم شده اند، در حال انجام است.

فدور چلیشف، شهروند روسیه به نقل از رسانه های گرجستان گفته است که علت درگیری به این دلیل بوده است که پاراگلایدرهای گرجی ، مانع حرکت سایر بازیکنان در آن منطقه شده اند. وی از دولت گرجستان خواست تا جزئیات این درگیری را  بیابد تا اطمینان حاصل شود که بر شهرت بین المللی گرجستان در زمینه این رشته تأثیری نگذارد.

الماس سبز - آدونیس هلدینگ

homebanner