↓پخش آنلاین رادیو تفلیس ↓►

راه انداری خطوط هواپیمایی مای وی گرجستان

on Posted in news

به گزارش رادیو تفلیس و به نقل از خبرگزاری اینترپرس 

گرجستان خطوط هوایی My Way را برای فعالیت در بازار حمل و نقل هوایی راه اندازی کرد. اولین پرواز چارتر آن به سوی تفلیس-تهران بوده که این خطوط  قصد دارد تا از ماه می 2018 پروازهایی رو به طور منظم برقرار کند .

بر اساس بیانیه وزارت اقتصاد و توسعه پایدار، و انجمن فرودگاههای گرجستان ، رقابت در پایگاه هوایی گرجستان بر اساس این خطوط هوایی جدید افزایش خواهد یافت.

مدیر توسعه کسب و کار "انجمن فرودگاه های گرجستان" دایا ماچواریانی گفت : پایگاه هوایی گرجستان برای خطوط هوایی خارجی و محلی جذاب تر شده است. ما از راه انداری شرکت هواپیمایی جدید گرجستان که تیمش به طور کامل از جمعیت محلی تشکیل شده است، استقبال می کنیم. در ضمن اشاره کرد این شرکت دارای یک برنامه سه ساله می باشد که وظیفه اصلی آن افزایش تعداد کارمندانش به 1500 نفر در طی سه سال می باشد ، که به نوبه خود به توسعه اقتصادی کشور و رقابت سالم در بازار هوایی گرجستان کمک خواهد کرد. 

به گفته ایاگو آپتسیاری مدیر تجاری خطوط هوایی My Way، این شرکت قصد دارد در ماه می 2018 پروازهای منظمی را شروع کند. به گفته وی در ماه نوامبر 2017 دو عدد هواپیما BOEING 737-800  وارد شده که هواپیمای سوم در اوایل ماه جولای و چهارم در ماه دسامبر سال جاری به ارزش  434 میلیون دلار انتظار می رود وارد سیستم شود.

در مرحله اول پروازها در 5 مقصد اجرا می شود و در طول سال، تعداد پروازهای به تدریج به 10 مقصد افزایش خواهد یافت.

الماس سبز - آدونیس هلدینگ

homebanner