↓پخش آنلاین رادیو تفلیس ↓►

فستیوال موزیک اپن ایر تفلیس


فستیوال موزیک Open Air تفلیس، بزرگترین فستیوال سالیانه در منطقه قفقاز شناخته می شود که تاکید آن بر روی موسیقی راک و الکترونیک می باشد، این فستیوال برای اولین بار در سال 2009 در تفلیس برگزار شد و امسال دهمین دوره این فستیوال در 22 ژوئن برگزار خواهد شد. این فستیوال به زمانی برای “آزادی از استرس و آزادی بیان احساسات” مشهور شده است. این فستیوال در محیط باز و برای مدت سه روز برگزار خواهد شد.

فستیوال Open Air توانسته طرفداران موسیقی را از اقصی نقاط جهان از جمله روسیه، اوکراین، ترکیه ، بسیاری از کشورهای اروپایی و همچنین از ایران جذب کند. این فستیوال که دارای چهار صحنه مختلف اجرا می باشد، و در شهر زیبای تفلیس در نزدیکی دریاچه لیسی به یکی از معتبرترین فستیوال های موسیقی راک و الکترونیک در این گوشه جهان تبدیل شده است.
برگزار کنندگان این فستیوال همواره سعی داشته اند ، قیمت ورودی این فستیوال را پایین نگه دارند تا با روح موسیقی در تضاد نباشد،
فستیوال در طول مدت برگزاری ( سه روز) از ساعت 3 بعدازظهر یکم تیرماه شروع و بدون توقف به صورت شبانه روزی ادامه خواهد یافت.
گروه های معروف معمولا بعد ازساعت هشت شب اجراخواهند داشت و هر گروه حدود یک ساعت و نیم اجراخواهد کرد( اطلاعات دقیق اعلام خواهد شد)

هتل ومسافرخانه در تفلیس به وفور یافت میشوند، قیمت ها حدودا از شبی 50 لاری ( برای یک اتاق دو تخته در یک مسافرخانه تمیز) شروع میشود ، تا هتل های لوکس که برای هر شب ممکن است حدود 800 لاری باشند

محل برگزاری در کنار دریاچه لیسی دربالای محله سابورتالو واقع شده ، لذا چنانچه میخواهید محل اقامت شما به محل برگزاری نزدیک باشد، بهتر است در محله سابورتالو (خیابانهای آماشوگلی، نوتسوبیدزه، کازبگی، وجب شاولا ، کاوتاراجه و پکینی) اقدام به رزرو کنید. محل برگزاری تا محله سابورتالو 10 دقیقه با تاکسی فاصله دارد و کرایه تاکسی برای این مسافت بین 3 تا 5 لاری می باشد.

در محل برگزاری، چادر برای کرایه وجود ندارد، شما میتوانید با خود چادر بیاورید و شب را نیز همانجا بمانید، هزینه اجازه برای برپایی چادر در محل برگزاری حدود 30 لاری (قیمت دقیق اعلام خواهد شد) برای سه شب می باشد میباشد.

چنانچه میخواهید مناطق دیدنی تفلیس را نیز ببینید، میتوانید محل اقامت خود را در محله قدیم تفلیس انتخاب کنید، از محله قدیم Old Tbilisi تا محل برگزاری حدود 20 دقیقه با تاکسی فاصله دارد، کرایه تاکسی تا محل برگزاری از محله قدیم حدود 6 تا 8 لاری می باشد.

الماس سبز - آدونیس هلدینگ

homebanner

اخبار سرمایه گذاری در گرجستان