↓پخش آنلاین رادیو تفلیس ↓►

گردشگران می توانند با جی پی اس پیشرفته در سراسر گرجستان سفر کنند

به گزارش رادیو تفلیس و به نقل از خبرگزاری اجندا

آژانس ملی ثبت آثار عمومی (NAPR) همچنان به افزودن نقاط مختلف گردشگری گرجستان در نقشه گوگل ادامه می دهد تا اطمینان حاصل شود گردشگرانی که به گرجستان می آیند با استفاده از GPS بتوانند در سراسر کشور سفر کنند.
NAPR در حال حاضر کار خود را به منظور ترسیم تمامی نقاط مهم در تفلیس به عنوان بخشی از پروژه توسعه سیستم جهت یابی ملی انجام داده است.

این پروژه با هدف ایجاد یک پایگاه داده ملی برای گرجستان و ادغام آن در سیستم های پیشرو در سراسر جهان نظیر گوگل و TomTom است.

خودرو سازان بین المللی در حال تهیه یک اپلیکیشن با برنامه TomTom هستند که گرجستان نیز برای اولین بار در آن خواهد بود. همچنین اطمینان می دهد که گردشگران بتوانند با استفاده از GPS سفر خود را در سراسر گرجستان انجام دهند. وزیر دادگستری تیا تسلکیانی (Thea Tsulukiani) در جلسه فوق العاده مجلس در تاریخ 19 ژوئن در حالی که برنامه های خود را برای سال های آینده عنوان می کرد افزود:این اپلیکیشن کمک می کند تا چاپ کاغذی نقشه راهنما به حداقل برسد .

پایگاه داده ها در حال حاضر بیش از 41 هزار موضوع مانند آموزش، بهداشت ، سازمان های غیر دولتی، فرهنگ، ورزش، امکانات تفریحی و سرگرمی، بانک ها و دستگاه های خودپرداز، مراکز گردشگری و خدمات را شامل می شود.

این پروژه همچنین تمام جاده های بزرگ و کوچکی تفلیس به همراه علائم راهنمایی و سایر اطلاعات را نیز توصیف کرده است. گرجستان اولین کشور قفقاز جنوبی است که با سیستم جهت یابی جهانی همکاری می کند و پایگاه داده های خود را در اختیار آنها قرار می دهد .

الماس سبز - آدونیس هلدینگ

homebanner

اخبار سرمایه گذاری در گرجستان