↓پخش آنلاین رادیو تفلیس ↓►

دیدار نخست وزیر گرجستان با مدیر اجرائی بانک جهانی

به گزارش رادیو تفلیس و به نقل از خبرگزاری اجندا

فرانک همسکرک نماینده و مدیر اجرایی بانک جهانی در گرجستان اعلام کرد : بانک جهانی آماده حمایت اصلاحات جاری و برنامه ریزی شده دولت گرجستان است.

همسکرک دیروز با گیورگی کویریکاشویلی نخست وزیر گرجستان ملاقات و ضمن برجسته کردن جایگاه پیشروی گرجستان در رتبه بندی کسب و کار به تاکید حمایت بانک جهانی از گرجستان پرداخت .

وی افزود گرجستان در کشورهایی که شرایط مطلوبی برای کسب و کار دارند، جایگاه نهم را دارد و در منطقه، رهبر و نمونه سادگی انجام تجارت است .
طی این دیدار برنامه چهار جانبه دولت، اصلاحات سازمانی و ساختاری موفق، توسعه دموکراتیک کشور، حاکمیت قانونی، حکمرانی موثر، محیط سرمایه گذاری و کسب و کار مطلوب ؛ سیستم مالیاتی انعطاف پذیر و گام های موثر برای ارتقاء بخش خصوصی مورد بحث قرار گرفت.

 همسکرک و کویریکاشویلی ضمن ستودن پشتیبانی مالی بانک جهانی و 25 سال همکاری موفق بر اهمیت پشتیبانی و حمایت مالی آینده که برای سال های 2019 تا 2022 برنامه ریزی شده است تاکید کردند.

بانک جهانی یکی از قوی ترین و استراتژیک ترین حامیان اصلاحات جاری در گرجستان است و در طی دوره 25 ساله ، بیش از 4.3 میلیارد دلار در بیش از 100 پروژه در گرجستان سرمایه گذاری کرده است.

الماس سبز - آدونیس هلدینگ

homebanner

اخبار سرمایه گذاری در گرجستان