↓پخش آنلاین رادیو تفلیس ↓►

قهرمانی تیم کشتی فرنگی جوانان در جام بین‌المللی گرجستان

به گزارش رادیو تفلیس و به نقل از خبرگزاری تی نیوز

 مسابقات بین المللی کشتی فرنگی جوانان، جام «موخران واختانگادزه» روزهای ۲۲ و ۲۳ اردیبهشت ماه در شهر باتومی کشور گرجستان برگزار شد.

در پایان، تیم ایران توسط پویا ناصرپور در وزن ۵۵ کیلوگرم، حسین فروزنده در وزن ۸۲ کیلوگرم، محمدهادی ساروی در وزن ۸۷ کیلوگرم، امین میرزازاده در وزن ۱۳۰ کیلوگرم صاحب مدال طلا شد.
بهرام معروف خانی در وزن ۶۳ کیلوگرم، وحید دادخواه در وزن ۹۷ کیلوگرم نقره ای شدند و محمد چوبچیان در وزن ۷۷ کیلوگرم صاحب مدال برنز شد. همچنین محمدجواد رضایی در وزن ۶۳ کیلوگرم نیز به عنوان پنجم رسید. تیم ایران در دو وزن نماینده نداشت.
تیم کشتی فرنگی جوانان کشورمان در این رقابت ها که با حضور ۱۱ کشور برگزار شد، در نهایت با کسب ۱۶۷ امتیاز به عنوان قهرمانی رسید و تیم های اوکراین با ۱۶۲، ترکیه با ۱۱۹، ارمنستان با ۱۱۷، ازبکستان با ۱۱۷ و گرجستان با ۱۰۵ به ترتیب در جایگاه های دوم تا ششم قرار گرفتند.

همچنین علیرضا نجاتی در وزن ۶۰ کیلوگرم، مصطفی کایدخورده در وزن ۶۳ کیلوگرم، سجاد ایمان طلب در وزن ۶۷ کیلوگرم و سید احسان اسماعیل پور در وزن ۱۳۰ کیلوگرم دیگر نمایندگان کشورمان بودند که از دور رقابت ها کنار رفتند.

الماس سبز - آدونیس هلدینگ

homebanner

اخبار سرمایه گذاری در گرجستان