↓پخش آنلاین رادیو تفلیس ↓►

کارت توریستی بانک جورجیا

به گزارش رادیو تفلیس و به نقل از خبرگزاری اجندا

بانک جورجیا کارت توریستی ، ویزا کارت چند منظوره برای ارائه خدمات بهتر به گردشگران در هنگام مسافرت به گرجستان را صادر کرده است.

گردشگران و همچنین هر شهروند گرجی قادر خواهند بود از کارت توریستی در حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس، مترو، مینی بوس و غیره استفاده کنند.

این کارت ، تخفیف ویژه ای برای دارندگان این کارت در کافه ها و رستوران های کشور، موزه ها و پارک های ملی، شرکت های گردشگری، هتل ها و سایر فروشگاه ها  ارائه می دهد.

علاوه بر این، صاحبان کارت یک سیم کارت و 1,000 مگابیت اینترنت پرسرعت 4.5G از اپراتور تلفن همراه مگتی (Magti) هدیه دریافت می کنند .

کارت توریستی را می توان بدون نیاز به کارت شناسایی دریافت کرد.

شما می توانید مبلغ 50-1000 لاری در این کارت توریستی قرار دهید و با استفاده از پی باکس بانک اکسپرس (Express Bank Pay Box ) و یا کلیه پایانه های کارت خوان پوز (POS) سایر بانک ها پول خود را به لاری در کارت بریزید. همچنین می توانید دلار آمریکا و یورو را از طریق پی باکس بانک اکسپرس به کارت منتقل کنید اما در نظر داشته باشید که پول به ارز خارجی به طور خودکار به لاری گرجستان تبدیل خواهد شد. در نظر داشته باشید فقط یک بار می توانید به کارت پول بریزید و از آن استفاده کنید .

قیمت کارت توریستی 10 لاری معادل (حدود 4.09 دلار / € 3.43 ) است.

الماس سبز - آدونیس هلدینگ

homebanner

اخبار سرمایه گذاری در گرجستان