↓پخش آنلاین رادیو تفلیس ↓►

بارندگی شدید در غرب گرجستان

به گزارش رادیو تفلیس، به نقل از اینتر پرس، باد و باران شدید در غرب گرجستان، کل شهرداری منطقه 12 را که شامل amegrelo ،Imereti و Adjara میشود، در بر گرفته است.

 طبق گزارش فرمانداری Imereti، در این منطقه، خیابانهای مرکزی Kutaisi، جاده های روستایی، مزارع، زمینهای کشاورزی و خانه های مسکونی دچار اب گرفتگی شده اند، بارندگی های شدید، اطراف ساختمان مجلس Kutaisi را نیز دچار آب گرفتگی کرده، در کلیه شهرداریهای شهر Kutaisi، ستاد ویژه مقابله با بحران برای بازسازی آسیب دیدگی ها ایجاد شده و مدریت وضعیت اورژانسی برای بازگشایی مجدد مسیر جاده ها بسیج شده است.

همچنین به علت ریزش کوه، جاده روستای Opeti مسدود شده و لوله های گاز دچار آسیب دیدگی شده است. 

خیابان Irakli Abashidze محل ساختمان پارلمان، به دلیل ترافیک بسته شده، ساختمان دو مدرسه، بیمارستان و دادگستری نیز دچار آب گرفتگی شدید شده است

بارش شدید باران، خیابانها،خانه ها و جاده های مناطق Guria، Chokhatauri را دچار آسیب دیدگی کرده است.

در پی بارندگی شدید شهر ساحلی  Ureki نیز آسیب دیده است.

Adjara شدیدا دچار آسیب دیدگی شده است و در ده روستای کوهستانی این منطقه، رانش زمین مشاهده شده که موجب مسدود شدن جاده ها شده است، همچنین پنج نمونه رانش زمین در روستاهای شهر Khelvachauri اتفاق افتاده.

در آخر Zurab Pataradze رییس فرمانداری Adjara افزود: تمامی سرویسهای خدماتی برای به حداقل رساندن اثرات فاجعه بسیج شده اند.

الماس سبز - آدونیس هلدینگ

homebanner

اخبار سرمایه گذاری در گرجستان