↓پخش آنلاین رادیو تفلیس ↓►

توسعه روابط اقتصادی ایران و گرجستان

12345

به گزارش رادیو تفلیس، به نقل از اینتر پرس، «گنادی آرولادزه» معاون وزیر اقتصاد و توسعه پایدار گرجستان گفت: آمار موجود مربوط به روابط اقتصادی دو کشور نشان دهنده توسعه جهشی و رو به روشد روابط دو کشور در حوزه های مختلف از جمله گردشگری، سرمایه گذاری و تجاری است.

آرولادزه روز دوشنبه در حاشیه نشست کارشناسی ششمین کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و گرجستان در تفلیس گفت: نشست کارشناسی ششمین کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و گرجستان به توسعه روابط اقتصادی دو کشور کمک می کند.

وی با ابراز اطمینان از توسعه بیش از پیش روابط اقتصادی گرجستان و ایران، گفت: هدف نشست کارشناسی ششمین کمیسیون همکاری های اقتصادی دو کشور بررسی راهکارها و برداشتن گامهای مثبت و موثر در زمینه توسعه روابط اقتصادی است، او همچنین ابراز امیدواری کرد که مذاکرات کارشناسی در حوزه های انرژی ، تجارت و حمل و نقل به تقویت همکاری ها در این حوزه ها کمک کند . 

آرولادزه گفت : در چارچوب این کمیسیون یک کار گروه ویژه مربوط به روابط بانکی در این نشست کارشناسی تشکیل شده است که ظرات دو کشور در آن بررسی می شود.. 

وی افزود: موانع بانکی یکی از موضوعات بسیار مهم در نشست کارشناسی امروز است و کارشناس دو طرف نظرات خود را در مورد چگونگی رفع این مشکل بزرگ ارایه خواهند کرد. 

الماس سبز - آدونیس هلدینگ

homebanner

اخبار سرمایه گذاری در گرجستان